Hans Janssen Broekmans Advocatuur

Het programma voor de aankomende 3 wedstrijddagen voor de Senioren, Jeugd en de Veteranen. Voor het uitgebreide programma per team kunt u op de teampagina terecht.

Programma Senioren

22-04-2018
14.30 uur BEVO 1 - Bieslo 1 Competitie
12.00 uur Haelen 2 - BEVO 2 Competitie
29-04-2018
14.30 uurReuver 1-BEVO 1Competitie
11.30 uurBEVO 2-Belfeldia 2CompetitieJohn Dielissen
11.30 uurEgchel 3-BEVO 3Competitie
01-05-2018
19.15 uurKessel 2-BEVO 2Competitie
19.15 uurBEVO 3-Kwiek Venlo 5CompetitieHassan Fannach

Programma Jeugd

21-04-2018
09.30 uurBEVO JO11-1G-EMS/RFC JO11-1Competitie
10.30 uurBaarlo JO11-5G-BEVO JO11-2Competitie
09.15 uurFCV- Venlo JO13-3-BEVO JO13-1GCompetitie
12.30 uurBEVO JO15-1G-RKMSV JO15-3CompetitieMartijn Steeghs
14.15 uurBEVO JO17-1G-Olympia Boys JO17-1CompetitieJohn Dielissen
14.00 uurVV Kessel JO17-2-BEVO JO17-2GCompetitie
14.30 uurSpcl. Leeuwen JO19-1-BEVO JO19-1GCompetitie
09.30 uurBEVO JO9-1-RKMSV JO9-2Competitie
11.00 uurBEVO JO9-2-Helden JO9-2GCompetitie
09.00 uurDESM JO9-5G-BEVO JO9-3GCompetitie
13.00 uurBPEH MO17-2 (in Helden)-Liessel MO17-1Competitie
28-04-2018
10.00 uurVenlosche Boys JO10-1-BEVO JO11-1GCompetitie
11.00 uurBEVO JO11-2-MVC'19 JO11-4GCompetitie
11.30 uurST G'hoek/K'lust JO13-2-BEVO JO13-1GCompetitie
12.30 uurBEVO JO15-1G-Eindse Boys JO15-2CompetitieGuido Theunissen
14.45 uurNWC JO17-2-BEVO JO17-1GCompetitie
12.30 uurBieslo JO17-2-BEVO JO17-2GCompetitie
14.30 uurBEVO JO19-1G-Haelen JO19-1CompetitieEric Theunissen
09.30 uurBEVO JO9-1-NWC JO9-5GCompetitie
09.00 uurSparta'18 JO9-4-BEVO JO9-2Competitie
09.15 uurONDO JO9-2G-BEVO JO9-3GCompetitie
13.00 uurBPEH MO17-2-IVO/RKDSO/DEV Arcen MO17-1Competitie
05-05-2018
09.30 uurBEVO JO11-1G-MCV'19 JO11-3GCompetitie
10.00 uurSwalmen JO11-4G-BEVO JO11-2Competitie
10.30 uurBEVO JO13-1G-Belfeldia JO13-2GCompetitieMartijn Steeghs
10.45 uurDESM JO15-3G-BEVO JO15-1GCompetitie
14.15 uurBEVO JO17-1G-FC Oda JO17-1CompetitieJohn Dielissen
14.45 uurBEVO JO17-2G-VV GKC/RKHVC JO17-2CompetitieGuido Theunissen
15.00 uurVV Kessel JO19-1-BEVO JO19-1GCompetitie
10.30 uurEindse Boys JO9-2-BEVO JO9-1Competitie
11.00 uurBEVO JO9-2-Grashoek JO9-1Competitie
09.30 uurBEVO JO9-3G-Laar JO9-6Competitie
14.00 uurBaarlo MO17-1-BPEH MO17-2Competitie

Programma Veteranen

21-04-2018
17.00 uurMerefeldia-BEVOVriendschappelijk
28-04-2018
17.00 uurBEVO-Eindse BoysVriendschappelijkAlwie Peeters
12-05-2018
17.00 uurRKSVN-BEVOVriendschappelijk