BEVO JO19-1

JO17-1

Roy Franssen, Emile Sijben, Teun Ketelaars, Dylan Udin, Pim vd Beuken, Max Jacobs, Sybe Zeelen, Teun vd Goor, Jeroen Franssen, Jik Martens, Tijs Dericks, Sep Jacobs, Luuk Minten

2e klasse

Thuis wedstrijd: zaterdag 15:00 uur

Training: Maandag en donderdag 20:00 – 21:30

Trainer: Jorni Gielen & Teun vd Elsen

Leider(s): Gerard vd Beuken / Aschwin van Lent / Menno van Meegen

Grensrechter: 

Verzorging:

Shirtsponsor: Arton Dekkleden en Reklame

BEVO JO17-1

JO17-1

Sem Hunnekens, Bram Gruntjens, Sil Weerts, Freek vd Beuken, Sybe Peeters, Yassin Khachiche, Freek Zegers, Jesse v Lent, Mohamed Alfetrawi, Jans vd Leeden, Jesse Peeters, Tom Smeets, Chris vd Pasch, Pip Martens

4e klasse

Thuis wedstrijd: zaterdag 13:30 uur

Training: dinsdag 18:15 – 19:45 + donderdag 19:00 – 20:30

Trainer: Sam van Rijt, Aschwin van Lent, Jari Kessels, Youri Kranen

Leider(s): Jari Kessels / Roger Zegers

Grensrechter: 

Verzorging:

Shirtsponsor: Martens Sanitair

BEVO JO15-1

JO17-1

Stef v Grimbergen, Sofie Peeters, Fin Weerts, Rick Hunnekens, Vince Schoeber, Niels Verber, Bram v Grimbergen, Juul de Bruijn, Gijs Theeuwen, Ruben Mulder, Giep Bos, Wes Verhaeg, Milou Wilms, Ivo Theelen

3e klasse

Thuis wedstrijd: zaterdag 13:00 uur

Training: dinsdag 18:30 – 20:00 & donderdag 18:45 – 20:15

Trainer: Jorni Gielen & Lucas den Mulder

Rob Weerts & Guus Dielissen

Leider(s): Rob Weerts & Jorni Gielen

Grensrechter: 

Verzorging:

Shirtsponsor:

BEVO JO13-1

JO17-1

Koen Theeuwen, Willem Steeghs, Revi Peeters, Damian Schoeber, Saartje Broekmans, Daan Stammen, Isa Willems, Hanna Weerts, Nikki vd Sterren, Suz Verhaeg, Pim Frenken, Koen Verber, Joy Lenders, Lauren Broekmans

4e klasse

Thuis wedstrijd: zaterdag 11:00 uur

Training: maandag & donderdag 18:30 tot 19:45

Trainer: Nik Jeuken & Max Jacobs

Kris Hermans & Jari Verheijen

Leider(s): Roel Peeters / Max Jacobs

Grensrechter: 

Verzorging:

Shirtsponsor: Statice

BEVO JO11-1

JO17-1

Noad Samson, Bram Verhaeg, Bas Linders, Ties Neessen, Nick Theunissen, Djeslie van Heugten, Siem Linders, Keano Hillen

5e klasse

Thuis wedstrijd: zaterdag 09:30 uur

Training: woensdag & vrijdag

Trainer: Teun Ketelaars, Jefrey Spee, Stan Spee, Teun Dielissen

Leider(s): Mike Theunissen

Grensrechter: 

Verzorging:

Shirtsponsor:

BEVO JO10-1

JO17-1

Riene Peeters, Lisa Minten, Siem Willems, Niels van der Horst, Mees Kuijpers,
Bram van Roij

3e klasse

Thuis wedstrijd: zaterdag 11:00 uur

Training: woensdag & vrijdag

Trainer: Pieter Cuijpers

Leider(s): Kevin Vossen & Wouter Willems

Grensrechter: 

Verzorging:

Shirtsponsor:

BEVO JO9-1

JO17-1

Lucas Verhorst, Jaidy van Heugten, Danley van Heugten, Daan Minten, Senn van Horen, Teun Minten

4e klasse

Thuis wedstrijd: zaterdag 09:30 uur

Training: woensdag

Trainer: Peter Minten & Eric Minten

Leider(s): Eric Minten & Dylan Ludin

Grensrechter: 

Verzorging:

Shirtsponsor:

BEVO JO8-1

JO17-1

Tyl Lenders, Tijn Vreuls,  Giel Verber, Ties Vanmaris, Jesse Neessen, Thomas Neessen, Vin Peeters, Guus Simons, Saner Samsom

4e klasse

Thuis wedstrijd: zaterdag 11:00 uur

Training: woensdag

Trainer: Guus Peeters, Roy Vreuls, Sem Hunnekens, Ron Lenders

Leider(s): Guus Peeters / Roy Vreuls / Ron Lenders

Grensrechter: 

Verzorging:

Shirtsponsor: Cafe de Nabber & Cafe ’t Hukske